Operator maszyn (m/w/d)

Logo Of Randstad Gmbh - Torgau - 09-04-2024 zur Vakanz

Szukanie pracy może być bardzo proste. Z nami szybko i łatwo znajdziesz atrakcyjne oferty. Wystarczy wysłać nam swoją ofertę online. Wpisz swoje imię i adres e-mail - a my szybko umieścimy Cię w nowym miejscu pracy. Dla naszego klienta z branzy

drzewnej
w
Torgau
, poszukujemy od zaraz
operatorow lini produkcyjnej
. Oferujemy mozliwosc rozwoju i awansu na stanowisko kierownika zespolu. Już teraz złóż wniosek bezpośrednio online! Cenimy sobie równe szanse i chętnie przyjmujemy zgłoszenia od osób niepełnosprawnych.

Das bieten wir Ihnen

Nasza oferta:

  • Płatność powyżej stawki podstawowej
  • Dodatek na dojazdy w kwocie 10€ dziennie przez pierwsze trzy miesiące
  • Wynagrodzenie w wysokości powyżej stawki wynikającej z układu zbiorowego
  • Różne możliwości rozwoju
  • Dodatek mieszkaniowy w wysokości 180€ przez pierwsze trzy miesiące
  • Krótkie procesy decyzyjne
  • Do 30 dni urlopu w roku
  • Rada zakładowa
  • Elektroniczna rejestracja czasu pracy i planowania dni wolnych

Ihre Aufgaben

Panstwa obowiazki:

  • Obsługa nowoczesnych maszyn lub urządzeń, takich jak piły tarczowe, wykrawarki i maszyny sortujące
  • Obsługa, instalacja i programowanie nowoczesnych urządzeń do paletyzacji (linia dwukierunkowa do palet lub linia czterokierunkowa do palet specjalnych oraz europalet)
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Współpraca i stała koordynacja z innymi działami produkcji
  • Stała kontrola jakości wytwarzanych produktów w trakcie produkcji i natychmiastowe usuwanie wad jakościowych
  • Lokalizowanie, sygnalizowanie i usuwanie wszelkiego rodzaju usterek w maszynie lub linii produkcyjnej
  • Serwisowanie i konserwacja technologii w porozumieniu z kierownictwem działu i specjalistami firmy (elektrycy i stolarze)
  • Zapewnienie schludnego i czystego środowiska pracy
  • Przestrzeganie terminów czyszczenia maszyn

Erfahrungen

Nasze wymagania:

  • Praca dla elektryków, elektroników, mechatroników i metalowców (wymagane uznanie - powiemy Ci jak je zdobyć)
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wymagane umiejętności manualne i techniczne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Również dla osób początkujących w zawodzie
  • Pracować w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • Niezawodność i elastyczność
  • Gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym
  • Mozliwosc dalszego rozwoju i awansu na stanowisko lidera zespolu

Über Randstad

Ein sicherer Job – mit Randstad. Denn wir sind nicht nur Deutschlands führender Personaldienstleister. Vor allem stehen wir für das Versprechen, gemeinsam weiterzukommen. Wir bieten allen Mitarbeitern die Sicherheit von i.d.R. unbefristeten Arbeitsverträgen, Fairness und vielfältige Aufgaben. So helfen wir Ihnen dabei, Ihr wahres Potenzial auszuschöpfen.

Aus Gründen der besseren Lesbarkeit wird bei Personenbezeichnungen und personenbezogenen Hauptwörtern in Randstad Stellenanzeigen die männliche Form verwendet. Entsprechende Begriffe gelten im Sinne der Gleichbehandlung grundsätzlich für alle Geschlechter. Die verkürzte Sprachform hat nur redaktionelle Gründe und beinhaltet keine Wertung.

Stellendetails:

Referenznummer:
C00941524

Einsatzort:
04860
Sachsen Deutschland

Branche:
Maschinen-/Anlagenbau

Beruf:
Maschinen- und Anlagenführer / Maschinen- und Anlagenführerin (ohne Angabe des Schwerpunkts)
mehr...

zur Vakanz